Chłodziarki/lodówki gastronomiczne

Chłodziarka SAGI X-Treme 150 Chłodziarka SAGI X-Treme 150
Producent: SAGI
Cena:

32 210,00 zł

szt.
zobacz więcej
Chłodziarka SAGI X-Treme XE70 Chłodziarka SAGI X-Treme XE70
Producent: SAGI
Cena:

19 990,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lodówka Gaggia Milano 5l Lodówka Gaggia Milano 5l
Producent: Gaggia
Cena:

5 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lodówka Saeco FR7L Lodówka Saeco FR7L
Producent: Saeco
Cena:

1 700,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zamrażarka SAGI X-Treme XE150B Zamrażarka SAGI X-Treme XE150B
Producent: SAGI
Cena:

38 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zamrażarka SAGI X-Treme XE70B Zamrażarka SAGI X-Treme XE70B
Producent: SAGI
Cena:

23 500,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zalety chłodziarek i zamrażarek gastronomicznych

W branży gastronomicznej oraz spożywczej kluczowe znaczenie ma przechowywanie produktów w odpowiedniej temperaturze, jak też ich właściwa segregacja. Ma to bardzo pozytywny wpływ na komfort pracy podczas ich późniejszej obróbki, a także maksymalne wykorzystanie zapasów. Właśnie dlatego, jeżeli chodzi o urządzenia chłodnicze, bardzo dobrym rozwiązaniem są szafy chłodnicze przeszklone, które pozwalają nam szybko i łatwo zapoznać się z ich zawartością. Takie lodówki posiadają wiele zalet, co sprawia, że są one szczególnie chętnie wybierane przez specjalistów ceniących sobie urządzenia najwyższej jakości.

Jeżeli chodzi o zalety chłodziarek gastronomicznych, to kluczowe jest w tym miejscu zapewnienie optymalnych warunków do przechowywania żywności. Szafy chłodnicze zostały zaprojektowane z myślą o miejscach, gdzie przechowuje się duże ilości towarów, dlatego wyróżniają się one znacznie większymi rozmiarami niż tradycyjne, domowe lodówki. Pozwala to znacznie zaoszczędzić przestrzeń, a tym samym trzymać wszystkie niezbędne produkty zawsze pod ręką. Szafa chłodnicza przeszklona pozwala nam szybko zapoznać się z zawartością, dlatego nie ma potrzeby ciągłego otwierania drzwi, kiedy chcemy sprawdzić, co jest w środku. To bardzo dobre rozwiązanie, kiedy chcemy kontrolować stany magazynowe. Duża liczba półek, w jakie wyposażone są szafy chłodnicze gastronomiczne, pozwala na sortowanie towarów i ich optymalne rozmieszczenie.

Szafy chłodnicze gastronomiczne - co je wyróżnia?

Przede wszystkim szafy chłodnicze przeszklone zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego ich konstrukcja jest niezwykle stabilna i mocna. Z powodzeniem możemy w nich przechowywać bardzo duże ilości mięsa lub innych towarów. Ważną rolę odgrywa też dynamiczny układ chłodzenia, cechujący się niskim zużyciem energii. Szafy chłodnicze są bardzo łatwe, jeżeli chodzi o utrzymanie ich w czystości. To bardzo ważna cecha, ponieważ w gastronomii zachowanie najwyższego poziomu higieny ma kluczowe znaczenie.

Chłodziarki i zamrażarki gastronomiczne można bez trudu dopasować do specyfiki danej przestrzeni, a także naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki temu codzienna praca staje się prostsza, a co za tym idzie - bardziej wydajna. Szafa chłodnicza przeszklona może być wyposażona w szereg dodatkowych funkcji ułatwiających nie tylko korzystanie z niej, ale też codzienną pracę. Warto na przykład zwrócić uwagę na alarm optyczny i dźwiękowy, który uruchamia się w przypadku niedomkniętych drzwi albo możliwość zamykania lodówki na klucz. Wytrzymałe półki, w jakie wyposażona jest szafa chłodnicza, pomieszczą wszystko to, co niezbędne w gastronomii.

Szafy chłodnicze przeszklone w naszej ofercie

Szafa chłodnicza przeszklona to profesjonalne urządzenie chłodnicze, które możemy z powodzeniem dopasować do specyfiki miejsca, w którym ma się ona znaleźć. W naszym asortymencie posiadamy szafy, które cechuje zróżnicowana pojemność. Oferujemy zarówno modele jednodrzwiowe, jak i dwudrzwiowe. To produkty od renomowanych producentów, dlatego przez bardzo długi czas będą się wyróżniać niezawodnością działania.

Oferta zamrażarek i chłodziarek gastronomicznych została przygotowana z myślą o wymagających właścicielach lokali, dla których liczą się urządzenia stworzone specjalnie z myślą o ich biznesie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę, aby wybrać model idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników, jak też danego miejsca. Oferujemy także profesjonalne ekspresy do kawy, które można idealnie dopasować do wielu miejsc.

POLECANE PRODUKTY
Ekspres Fresco P-8L
Ekspres Fresco P-8L

9 500,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 11 USB 2GR
Ekspres Rancilio Classe 11 USB 2GR

56 540,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 2GR Wysoka grupa
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 2GR Wysoka grupa

47 180,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 3GR
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 3GR

54 080,00 zł

szt.
Kawiarka Bialetti Venus 6 tz.
Kawiarka Bialetti Venus 6 tz.

179,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl