DLA FIRM

Zespół Mariano Italiano wie, jak ważna dla pracowników Twojej firmy jest kawa! A jeżeli jest to naprawdę dobra kawa, to motywacja do pracy znacznie lepsza!

Kawa w biurze to ważna sprawa! Przecież nic tak nie wskrzesi do pracy jak przerwa na małą czarną, która potrafi dodać energii i znacznie zwiększyć efektywność działania! Pracownicy w Twojej firmie przestaną narzekać na „biurową kawę” i docenią wysokiej jakości produkt. A odwiedzający Twoje biuro klienci i goście, na długo zapamiętają smak dobrej kawy. Firmy, które zdecydowały się wybrać nasze rozwiązanie w zadowoleniu kontynuują długoterminową współpracę, zarówno w kwestii dzierżawy ekspresu, jak i zakupu kawy. Chętnie dopasujemy urządzenie i ilość zamawianej kawy do Twoich potrzeb i ułatwimy logistykę dostaw.

W łatwy sposób można stworzyć stałe zamówienia biznesowe, jak i wybrać datę jego wysyłki, a my cyklicznie powtórzymy Państwa zamówienie i zadbamy o dostawę. Wiemy również jak ważne jest utrzymanie urządzenia w dobrej kondycji, aby należycie mogło służyć Państwa firmie. Dlatego dostarczamy środki do pielęgnacji i czyszczenia ekspresów oraz dbamy o sprzęt wykonując przeglądy konserwacyjne i konieczne naprawy ekspresów.

Doskonale wiemy, jakich warunków współpracy oczekują biura, także w dużych korporacjach. Dlatego oferujemy wiele korzyści:

  ZAMÓWIENIA I ZAKUPU PRZEZ INTERNET

 WYSYŁKA W CIĄGU 24h

 POMOC TECHNICZNA NA TELEFON

 SERWISUJEMY SPRZĘT

 ZAPEWNIAMY EKSPRES ZASTĘPCZY

 

Jesteśmy najlepszym przykładem tego, że efektywność pracy biurowej jest wprost proporcjonalna do ilości i jakości kawy pitej przez pracowników. Dlatego też wiemy jak ważne jest, by kawa nie tylko pobudzała, ale miała też wyśmienity smak i aromat, a ponadto rozsądna cenowo.

DLA GASTRONOMII

To właśnie tu jakość serwowanej kawy często decyduje o sukcesie. Klienci chętnie wracają do miejsc, w których podawana jest wyśmienita kawa. Wraz ze wzrostem zamożności klientów, poszerzaniem ich horyzontów coraz częstszymi podróżami po świecie - rośnie liczba amatorów doceniających jakość kawy, a idąc dalej koneserów i smakoszy. Dla tego typu klienta ważna jest zdolność urządzeń do przygotowania dużych ilości napojów o takim samym smaku i aromacie, jednocześnie przy zachowaniu szerokiej gamy przyrządzanych kaw.


Dla przedstawicieli gastronomii, kawiarni, restauracji proponujemy indywidualne podejście:

  • zidentyfikujemy Państwa potrzeby, zaproponujemy do wynajmu lub sprzedaży odpowiednie urządzenia, w zależności od wielkości lokalu i spodziewanych obrotów
  • zapewniamy ciągłość dostaw naszych produktów w ustalonych terminach oraz przeprowadzamy wszelkie konsultacje w sprawie promocji i nowości w naszym asortymencie
  • jeżeli jest konieczność dostarczymy materiały reklamowe, porcelanę oraz dodatki i akcesoria 
  • zadbamy o instruktaż Twojego personelu - możliwość korzystania z pomocy zaprzyjaźnionego nam baristy (szkolenia baristyczne)
  • co najważniejsze: zadbamy o sprawność urządzenia m.in. wykonując okresowy serwis urządzeń

Zapraszamy do kontaktu już teraz: 574 233 500

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl