Promocje
Kapsułki  VELLUTO zamienne do Dolce Gusto
Kapsułki VELLUTO zamienne do Dolce Gusto
12,00 zł 11,00 zł
szt.
Kapsułki RISTRETTO zamienne do Dolce Gusto
Kapsułki RISTRETTO zamienne do Dolce Gusto
12,00 zł 11,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Ekspres Nivona CafeRomantica 842
Ekspres Nivona CafeRomantica 842
3 990,00 zł
szt.
Kawa Tanzania AA Plus jasna
Kawa Tanzania AA Plus jasna
80,00 zł
szt.
Nivona PROMOCJA na MŚ

Zasady Konkursu (pełny regulamin dostępny na stronie http://www.nivona-promocja.pl/)

1. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy:

a) zakupić ekspres ciśnieniowy marki Nivona w terminie od dnia 25 maja 2018 roku do dnia 29 czerwca 2018 roku i zachować dowód zakupu,

b) zarejestrować się na Stronie internetowej i podać swoje dane osobowe: − imię i nazwisko, − adres e-mail, − numer telefonu − numer paragonu, − numer seryjny zakupionego ekspresu

c) zapoznać się i zaakceptować warunki Regulaminu,

d) przesłać kopię dowodu zakupu (paragon, faktura) wraz z numerem seryjnym ekspresu ciśnieniowego marki Nivona.

e) wykonać zadanie konkursowe polegające na przesłaniu Hasła promującego do dnia 20 lipca 2018 roku.

3. Organizator dokona weryfikacji zgłoszonych haseł i odmówi przyjęcia do udziału w Konkursie Hasła promującego, które:

a) naruszaj prawa autorskie i jest zabronione przez prawo,

b) narusza prywatności i godności innych osób,

c) zawiera treści powszechnie używanych za wulgarne i obraźliwe.

4. Uczestnik jest zobowiązany do bieżącego aktualizowania przekazanych danych osobowych. Organizator nie odpowiada za poprawność danych przekazywanych przez Uczestnika. 5. Każdy uczestnik może zarejestrować tylko jeden ekspres ciśnieniowy marki Nivona.

6. Komisja Konkursowa wybierze Zwycięzcę Konkursu oraz Uczestników, którzy otrzymają Nagrodę drugiego stopnia.

7. Komisja podejmuje decyzję w oparciu o subiektywną ocenę oryginalności i atrakcyjności zgłoszonych haseł.

8. Laureat Nagrody jest informowany telefonicznie o okoliczności jego wyłonienia w ciągu 4 dni roboczych od wyłonienia. Z tym zastrzeżeniem, iż laureat z list rezerwowych informowani są o ewentualnej wygranej najwcześniej następnego dnia roboczego po dniu, w którym stwierdzono niespełnienie warunków lub wymogów określonych w Regulaminie przez laureata wyłonionego w ramach zwycięskiego Zgłoszenia. Łącznie przedstawiciel Organizatora podejmuje co najmniej 3 próby kontaktu .

9. Przedstawiciel Organizatora kontaktuje się z laureatem na numer telefonu wskazany w Zgłoszeniu w godzinach 9.00-17.00 w dni robocze. Jeżeli w tym terminie nie powiodą się trzy próby kontaktu telefonicznego, Organizator wysyła wiadomość SMS, na numer telefonu podany w Zgłoszeniu, z informacją o podjęciu kolejnej próby połączenia w następnym dniu roboczym, w godzinach 9.00 – 17.00 r. (treść komunikatu: „Witaj, w X podejmiemy ostatnią próbę kontaktu w związku z wyłonieniem Twojego Zgłoszenia w Konkursie „STRZEL SOBIĘ KAWĘ”. Organizator AGED Sp. z o.o. Regulamin: www.nivona-promocja.pl”), gdzie X oznacza dzień roboczy następujący po dniu wysłania wiadomości). Jeżeli i tym razem nie powiedzie się próba kontaktu, laureat traci prawo do Nagrody.

10. Podczas rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 8 i 9 niniejszego paragrafu informowany jest o konieczności przekazania do Agencji: a) Swoich danych osobowych i adresowych niezbędnych do wydania Nagrody: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy, miejscowość)

11. W przypadku, gdy laureat Nagrody nie spełni warunków wydania Nagrody przewidzianych w Regulaminie Konkursu, w szczególności utraci prawo do Nagrody w przypadkach, o których mowa w Regulaminie lub nie można się z nim skontaktować w trybie przewidzianym w niniejszym paragrafie, Nagroda przechodzi na osobę z listy rezerwowej.

12. Przez nieudaną próbę kontaktu telefonicznego z laureatem rozumie się nieudane próby połączenia z powodu: nie odbierania połączenia przez co najmniej 5 sygnałów, włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny, nieznany numer) bądź brak możliwości rozmowy z laureatem pod numerem, z którego dokonano Zgłoszenia (np. odebranie przez inną osobę). 

Nagrody

1. Zwycięzca Konkursu otrzyma Nagrodę Główną.

2. Wybrani przez Komisję Konkursową Uczestnicy otrzymają Nagrodę drugiego stopnia.

3. Nagrodą drugiego stopnia dla wybranych przez Komisję Konkursową Uczestników, którzy nie otrzymali Nagrody Głównej jest zapas kawy Nivona Café Milano 1 kg w ilości (kg) odpowiadającej ilości goli strzelonych przeciwnikowi i uznanym na rzecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej odbywających się w Rosji w 2018 roku zdobytych zarówno w podstawowym czasie gry jak i doliczonych minutach. Gole strzelone podczas dogrywki nie wpływają na ilość otrzymanego zapasu kawy. Niezależnie od ilości strzelonych bramek za udział w Konkursie Uczestnik otrzyma zapas kawy w ilości nie mniejszej niż 1 kg.

4. Nagrody otrzymane w Konkursie są wydawane zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym, tj. zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. 2016 poz.2032). Oznacza to, iż od wartości Nagrody Organizator pobiera kwotę na poczet należnego zryczałtowanego podatku od nagród w wysokości 11,11% wartości nagrody, na co zwycięzca wyraża zgodę.

5. Prawa do żądania wydania nagrody nie można przenosić na inne osoby.

6. Wyklucza się możliwość zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny lub na inną nagrodę rzeczową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl