SERWIS

 

SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY:

Katowice 574 132 500

Pszczyna 574 233 500

(DUŻY PARKING - przy obu lokalizacjach, wyjazd na krajową "jedynkę" w stronę Sosnowca, Katowic, Tychów czy Bielsko-Białej)

Mapa dojazdu Pszczyna - kliknij      Mapa dojazdu Katowice - kliknij

MARKI EKSPRESÓW:

Jura, Saeco, Nivona, Hendi, DeLonghi, Krups, Siemens, Bosch, Gaggia, Zelmer, NespressoLaCimbali, Nouva Simonelli, Necta, Bezzera, Faema, Sanremo, Fetco, Carimali, Astoria.

Każda awaria jest inna. Różne są również gusta naszych klientów. Dlatego zawsze nawiązujemy rozmowę i ustalamy indywidualnie warunki. 

Nasza firma nastawiona jest na kompleksowe rozwiązania dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Zajmujemy się także dzierżawą ekspresów, sprzedażą świeżo palonej kawy ziarnistej, środków czyszczących do ekspresów oraz części zamiennych.

Naszymi klientami są kawiarnie, restauracje, biura oraz klienci indywidualni.


Serwis ekspresów - zasięg działania

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe ekspresów domowych, biurowych, gastronomicznych automatycznych oraz profesjonalnych ekspresów kolbowych. Nasze punkty serwisowy zlokalizowane są w Pszczynie przy trasie DK1 (70m od głównego skrzyżowania patrz Mapa) i w Katowicach aleja Roździeńskiego 91 obok salonu AGATA MEBLE. Nasze usługi świadczymy na terenie śląska, małopolski i woj opolskiego, w promieniu 100km lub za pomocą kuriera.


Kompleksowe naprawy ekspresów wielu producentów

Kompleksowo serwisujemy zarówno sprzęt profesjonalny LaCimbali, Nouva Simonelli, Bezzera, Faema, WMF, Jura, Sanremo, Fetco, Necta, jak i na użytek domowy oraz biurowy takich firm jak: Nivona, Saeco, Siemens, Krups, DeLonghi, Jura, Bosh, Gaggia, Hendi i inne.

Konserwacja, przeglądy techniczne i naprawa automatycznych i kolbowych ekspresów do kawy przy profesjonalnej pomocy i fachowym doradztwie to Nasz główny cel!

Oferujemy specjalny pakiet dla firm. Oferujemy program przeglądów okresowych umożliwiający sprawdzenie stanu technicznego urządzeń.

Zapewniamy materiały eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach.


Standardowa usługa przeglądu konserwacyjnego w urządzeniach automatycznych obejmuje:

 • Rozebranie i wyczyszczenie jednostki zaparzającej oraz wymiana zużytych uszczelek

 • Czyszczenie sitka w zaparzaczu

 • Czyszczenie wewnętrznych i zewnętrznych elementów ekspresu z wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń

 • Rozebranie i dokładne czyszczenie młynka z osadów kawy, oraz ustawienie go na nowo

 • Rozebranie i czyszczenie czujnika przepływu wody

 • Czyszczenie układów wodnych i wymiana uszczelek na połączeniach 

 • Odkamienienie układów grzewczych

 • Czyszczenie układu pary

 • Czyszczenie spieniacza mleka

 • Regeneracja zaworu drenażowego

 • Czyszczenie wylewki kawy


U nas znajdą Państwo wszystko co potrzebne jest do zaparzenia pysznej kawy. Począwszy od kawy ziarnistej, w postaci naszych firmowych mieszanek oraz kawy palonej dla Nas w Toskanii we Włoszech, poprzez ekspresy do kawy różnych marek, wielkości i przeznaczenia, po wszelkie akcesoria do ekspresów i zaparzania kawy.
 

Troszkę o ekspresach od środka znajdziesz w naszych filmikach: Filmiki - ekspresy - facebook

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl