System Aroma Balance

Delikatne niuanse: 3 profile na każdą partię kawy

Można sobie wyobrazić, że fantastycznego smaku espresso i napojów kawowych nie można uzyskać przy użyciu każdego rodzaju ziaren. Ale Twój ekspres NIVONA wraz z dobrej jakości ziarnami kawy i odpowiednim procesem palenia doskonale poradzi sobie z przygotowaniem idealnego napoju.

Ustaw 3 profile aromatyczne i porównaj uzyskaną kawę. W zależności od rodzaju kawy (Arabica lub Robusta) oraz palenia (lekko/ średnio/ ciemno) można otrzymać dużą różnorodność cudownych alternatyw smakowych.

Smak jest zawsze inny. Wybierając jeden z profili: dynamiczny, stały lub intensywny, smak kawy różni się od delikatnie kwaśnego przez owocową nutę do lekko, średnio lub wyraźnie gorzkiego smaku, wszystko zależy od rodzaju kawy oraz sposobu jej palenia.

System Aroma Balance imituje umiejętności baristy. Jego ustawienia różnią się pod względem ciśnienia, szybkości gorącej wody i czasu oddziaływania na świeżo zmieloną kawę. Trzy profile aromatu opracowano podczas szczegółowych testów tak aby można było doświadczyć różnych smaków i aromatów przy użyciu jednego rodzaju ziaren kawy.

Trzy profile aromatu : dynamiczny, stały lub intensywny, zostały uwzględnione w modelu CafeRomatica 1030 oraz w modelach 788, 778 oraz 768 z serii 7. Różnią się pod względem etapów w procesie parzenia. W ten sposób uzyskujemy różne smaki i aromaty: owocowe, lekko kwaskowate, orzechowe aż po łagodne i wyraźnie gorzki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl