Serwis ekspresów Philips, Siemens, Krups

Profesjonalny serwis ekspresów do kawy Philips, Siemens, Krups oraz innych marek. Kompleksowa usługa związana między innymi z czyszczeniem, diagnozą usterek, spieniacza mleka, a także innych awarii, jakie często mogą się pojawiać w ekspresach - tych do użytku domowego, jak też profesjonalnego.

Jeżeli jesteś użytkownikiem ekspresu marki Philips, Siemens, Krups i poszukujesz wsparcia w zakresie serwisu albo naprawy - skontaktuj się z nami. Doświadczeni fachowcy bardzo szybko zdiagnozują usterkę oraz dokonają niezbędnych prac konserwacyjnych. Posiadamy nie tylko bogate doświadczenie, ale także wiele części zamiennych. Dzięki temu wszelkie czynności naprawcze przebiegają szybko, a ty znów będziesz mógł cieszyć się niezawodnym działaniem urządzenia.

Serwis ekspresów do kawy marek Philips, Siemien, Krups i wielu innych

Nasz serwis i naprawa to oferta dedykowana dla każdego, kto chce kompleksowo zadbać o swój ekspres do kawy. Krups, Siemens czy Philips to bardzo popularne marki, które znajdują zastosowanie nie tylko jako sprzęt domowy, ale też profesjonalne urządzenia przeznaczone do profesjonalnej gastronomii.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o serwisie ekspresów do kawy Siemens, Philips czy Krups. Po dostarczeniu nam urządzenia, dokonujemy jego szczegółowej analizy, na podstawie której określamy zakres prac, jakie są niezbędne do przeprowadzenia, a także ustalamy czas naprawy i jej koszty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

POLECANE PRODUKTY
Ekspres Fresco P-8L
Ekspres Fresco P-8L

9 500,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 11 USB 2GR
Ekspres Rancilio Classe 11 USB 2GR

56 540,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 2GR Wysoka grupa
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 2GR Wysoka grupa

47 180,00 zł

szt.
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 3GR
Ekspres Rancilio Classe 20 SB 3GR

54 080,00 zł

szt.
Kawiarka Bialetti Venus 6 tz.
Kawiarka Bialetti Venus 6 tz.

179,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl