POLECANE PRODUKTY
Ekspres  Saeco New Royal Plus
Ekspres Saeco New Royal Plus

2 650,00 zł

Cena regularna: 2 760,00 zł

Najniższa cena: 2 760,00 zł
szt.
Ekspres Fresco P-8B
Ekspres Fresco P-8B

9 299,00 zł

szt.
Ekspres Fresco P-8L
Ekspres Fresco P-8L

9 500,00 zł

szt.
Ekspres Gaggia Magenta Milk
Ekspres Gaggia Magenta Milk

2 299,00 zł

szt.
Ekspres Saeco Aulika TOP HSC EVO
Ekspres Saeco Aulika TOP HSC EVO

5 400,00 zł

szt.

Ekspres Gaggia La Dea

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 9 900,00 zł

Cena regularna:

9900.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: GD031HW

Opis

Ekspres do kawy Gaggia La Dea

Gaggia La Dea to przykład profesjonalnego ekspresu kolbowego, który doskonale sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym. Na czym polega jego wyjątkowość? Otóż niezwykle pojemny zbiornik na wodę sprawia, że jest to jeden z niewielu modeli tego typu, który nie wymaga stałego podłączenia do bieżącej wody. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i sprawia, że z ekspresu można korzystać w niemal każdym miejscu.

Ekspres Gaggia La Dea prezentuje się niezwykle elegancko. Minimalistyczny design sprawia, że będzie on idealną ozdobą kawiarni, restauracji czy cukierni. Wytrzymała obudowa zapewnia jego niezwykłą wytrzymałość nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

Gaggia La Dea to wzór innowacyjnej wydajności. Pojedynczy bojler o pojemności 1,5 litra i wymiennik ciepła o pojemności 120 cm3 współpracują z wbudowanym zbiornikiem na wodę o pojemności 2 litrów. To rozwiązanie pozwala na instalację ekspresu praktycznie w każdym miejscu. Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,54 cala umożliwia dostosowanie parametrów parzenia, temperatury oraz czasu ekstrakcji, zapewniając idealnie dopasowany napój.

Specyfikacja:
Przedni przycisk włączania/wyłączania diody LED

Kolorowy wyświetlacz LCD 1,54''
Klasyczny ręczny zaparzacz Levetta
Dysza pary ze stali nierdzewnej
Regulowana wylewka gorącej wody (do herbaty i naparów), którą można regulować w zależności od używanej filiżanki lub dzbanka
Wymiennik ciepła o pojemności 120 cm3
Możliwość ponownego napełnienia wbudowanego 2-litrowego zbiornika na wodę bezpośrednio w urządzeniu lub łatwego wyjęcia w celu ponownego napełnienia i wyczyszczenia
Manometr wyświetlający ciśnienie podawania kawy
Pompa wibracyjna
Regulacja temperatury PID

Akcesoria:
Uchwyt filtra na jedną i dwie filiżanki

Pojedynczy i podwójny filtr kubkowy
Filtr ślepy, do czyszczenia
Szczotka do czyszczenia browaru
Profesjonalne uchwyty na kapsułki jako opcja (Lavazza Blue®, Nespresso®, Espresso Point® i Caffitaly®)
Specjalny filtr do saszetek papierowych z certyfikatem ESE jako opcja

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl